5 Şubat 2010 Cuma

Sınırlamayalım, yaratıcılığı engellemeyelim ;)İşte manzara budur. Kalemler eline geçmiş, gerçi zaten ortada. Duvarda kocaman kağıtlar var. Ama küçük beyimiz yere ve çorabına desenler yapmayı tercih etmiş. Yaparken görmedim. Ben gördüğümde bu haldeydi. O yüzden hiç kızmadım. sadece hemen ıslak mendille mermeri sildim, şansım var ki hemen çıktı. Çorap da çıkarsa çıkar artık dedim kendi kendime. Hiç kızmadan kağıtları çizse daha iyi olur diyerek, olayın fazlaca üstüne gitmeden kapattım. Bir yandan hoşuma da gitti galiba. ;))
Akşam babasına gösterdim. Daha güzel olmuş böyle dedi. Belki de haklıdır. Renk seçimi güzel ne de olsa.. Makineye atarken sıvı leke çıkarıcı döktüm üstüne. Tertemiz çıktı, ben de şaşırdım. Babası da tüüh çıkmış mı dedi... ;))

Bu haller bulaşıcı heralde... Ne de olsa ben de dert etmiyorum üstümün başımın boya olmasını, hem benimkiler çıkmıyor da... :)
Posted by Picasa

1 yorum:

Ömer Tuna dedi ki...

Ah bu babalar hep aynı demi ama oğullarını yaptıkları herşey mükemmel afadersin evin ortasına sıçsa olsun diyecek cinstenler.
Bu arada aylarınız çok güzel olmuş elinize sağlık