20 Ekim 2011 Perşembe

takipçilerimize :))

Merhaba bizi izleyenleri çok merakta bıraktık farkındayım. Artık fotoğraf ekleyemiyorum buraya doldurmuşum bana ayrılan yeri. Fotoğraf eklemeyince de yazılar tatsız tuzsuz kalıyor. Yeni bir blog açmaya da zaman ayıramadım. Yoksa çok yoğunuz. Ancak bu aralar kopmuş durumdayım, sergiden sergiye koşturuyorum.
İsteyenler için sergi tarihlerini ve yerlerini buraya aktarıyorum. Yine fotoğrafsız olacak ama :(

"Birbirinden..." adlı Dörtlü Kişisel sergimizle 11 Ekim-11 Kasım 2011 arası Galataeart Sanat Galerisindeyiz. Aslıhan Kaplan Bayrak, Çağdaş Şahin, Gülistan Karagüzel, Sibel Kırık
http://www.galateaart.com/Goa_Sergi.asp

Benim kişisel sesrgim ise 29 Ekim günü açılıyor. Caddede Cumhuriyet yürüşü yaptıktan sonra akşamına Caddebostan Kültür Merkezi sokağındaki Düş Yolcusu Sanat Durağı'na uğrayabilirsiniz.
"Yansımalar... Şiir... Mekan..." isimli kişisel sergim için çok güzel bir seçki hazırladım. Bence kaçırmayın... :)))
http://www.dusyolcususanatduragi.com/

Ayrıca 12-20 Kasım 2011 Tüyap Kitap fuarıyla eş zamanlı gerçekleşen Sanat Fuarında da standımız olacak Gravürhane olarak... Sekizinci salonda olacağız, standımızı daha sonra bildiririm. Mutlaka bekleriz. Kitap fuarına gelmişken bize uğramadan geçmeyin derim. ;))

Ben sergi koşuşturması içindeyken Çınar da anneanne ve dedesiyle gününü gün ediyor. Annem ne yapıp edip onu yedirmeyi başarıyor. Bu en mutlu haber benim için. Geçen gün Çınar ilk defa "acıktım" dedi. Çınar'ın ağzından hiç duymamıştım, bunu da duydum ya şükürler olsun... ;)))

2 yorum:

tugce aydınlı albayrak dedi ki...

En kısa zamanda yeni bir blog talep ediyorum olmuyor böyle inşallah kişisel serginize katılacağız :)

2zlerimiz dedi ki...

ben blog ve yazı isterim bana neeeeeeeeeeee